Movies
Ratings
23
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
ImmortalsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0