Movies
Ratings
54
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 0.5
HulkRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Best Bits Of Mr. BeanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0