Movies
Ratings
781
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5