Titles you rated
Zootopia+Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0