Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Village Survival, the EightRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 3.0