Movies
Ratings
25- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0