Movies
Ratings
906
American SniperRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0