Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5