Movies
Ratings
182
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0