Movies
Ratings
268
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5- Square in the Blind SpotRated ★ 3.5
- Armpit Hair CatRated ★ 4.0
- What Happens after Falling in Love with Someone 4,137 Miles AwayRated ★ 4.5
- The Blood MonsterRated ★ 4.0
- The SerpentRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0- Time to Be StrongRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 4.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.5
One DayRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Monk and the GunRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5