Series
Ratings
35
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Smashing on Your BackRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0