Titles you rated
Train to BusanRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0