Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0