Movies
Ratings
215
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 2.5
ContactRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5