Movies
Ratings
202
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0