Series
Ratings
254
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
A Dream Within a DreamRated ★ 4.0
Flourished PeonyRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Lost You ForeverRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0- Our beautiful SummerRated ★ 4.5
DerailmentRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5