Titles you rated
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 1.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5