Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0