Titles you rated
IrreversibleRated ★ 2.0
MalenaRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 2.5