Movies
Ratings
53
TunnelRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0