Titles you rated
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
37 SecondsRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
Dumplin'Rated ★ 1.5
ShrekRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0