Movies
Ratings
416
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5