Series
Ratings
22
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5