Series
Ratings
94
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Fate/ApocryphaRated ★ 3.0- The World God Only Knows IIRated ★ 4.0
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tawawa on MondayRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 4.5- MitsudomoeRated ★ 4.5
- BTOOOM!Rated ★ 4.0
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.5
- HanamonogatariRated ★ 3.5
- TsukimonogatariRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0- Gonna be the Twin-Tail!!Rated ★ 3.0