Movies
Ratings
42
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0