Titles you rated
Meet the ParentsRated ★ 5.0
Little FockersRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0