Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ScoutRated ★ 1.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 2.0
VenomRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0