Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0