Titles you rated
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.5
Mr. BogusRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5