Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Walking TallRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 2.5
The BatteryRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 2.5