Series
Ratings
57- Family's HonorRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0