Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0