Movies
Ratings
107- Highway StarRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5