Series
Ratings
40- Sad Love StoryRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.5
Vampire IdolRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0