Movies
Ratings
206
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
StardustRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
SickoRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 2.5