Movies
Ratings
138
TangledRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Perfect ProposalRated ★ 0.5
The ShamelessRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0