Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0