Movies
Ratings
326
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
InsomniaRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0