Titles you rated
ArrowRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0