Titles you rated
- What Is Love?Rated ★ 5.0
- FeelingsRated ★ 5.0
Yellow BootsRated ★ 4.0
The King’s WomanRated ★ 3.5
Friend, Our LegendRated ★ 4.0
Everybody Say KimchiRated ★ 3.5- Sons and DaughtersRated ★ 5.0
Winter BirdRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Shining RomanceRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 5.0- JealousyRated ★ 5.0
White LiesRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0- VirtueRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Air CityRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0
- One of A PairRated ★ 5.0