Movies
Ratings
1248
Blade RunnerRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Naked GunRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Beautiful KateRated ★ 3.5
Going in StyleRated ★ 3.5
White FangRated ★ 4.0