Movies
Ratings
683
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0