Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0