Movies
Ratings
248
UsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5