Titles you rated
The HostRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.5
The Boy from IpanemaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0