Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0