Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0