Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 1.0
Pokémon the Series: XYZRated ★ 4.5- Pokémon X and YRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0