Movies
Ratings
204
Dark PlacesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5