Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 2.5
The Other GuysRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
LandRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5